Logo
hlava

Baby Dove - kompletní péče pro jemnou dětskou pokožku, pro skutečné mámy

 

Role matky je snad tím nejtěžším povoláním, jaké může být. Nejtěžším, zároveň však nejkrásnějším. Je to cesta, na které nechcete udělat jedinou chybu. Existuje spousta návodů, rad a názorů jak nejlépe vychovávat své dítě, jen vědět jaký je ten pravý. Ať už si ale zvolíte jakoukoli cestu, vždy bude tou správnou – tou Vaší. A přestože neexistuje návod na to, jak být dokonalým rodičem, existuje způsob, jak poskytnout pokožce vašeho dítěte tu nejlepší péči. Baby Dove přináší kompletní péči pro jemnou dětskou pokožku vhodnou pro děti již od narození.

Dětská pokožka se vyvíjí až do tří let. Do té doby není tak odolná a neposkytuje takovou ochranu jako ta naše dospělá. Odborníci v Dove si tuto skutečnost uvědomují, a proto vytvořili řadu Baby Dove, která je určena pro jemnou dětskou pokožku. Mnoho produktů dětské kosmetiky totiž spolu s nečistotami odstraňuje při mytí též přirozené tuky a oleje, které pokožku vyživují. Baby Dove je jiný. Nabízí jemné přípravky, které pomáhají vyživovat dětskou pokožku a zároveň ji jemně čistí, ale i tělová mléka, která zabezpečují celodenní hydrataci a pomáhají udržovat pokožku přirozeně zdravou a vyživenou. Všechny produkty z řady Baby Dove byly navíc testovány ve spolupráci s dermatology a pediatry.

 

 

 

Produkty Baby Dove najdete ve dvou řadách. Řada Baby Dove Rich Moisture byla vyvinuta pro děti s normální až suchou pokožkou. Pomáhá dětské pokožce udržovat hydrataci tím, že jí poskytuje nezbytné vyživující látky. Výrobky řady Rich Moisture vás okouzlí vůní speciálně vyvinutou experty s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Řada obsahuje krémovou tabletu na mytí, mycí gel na tělo i vlásky, vlhčené ubrousky, krém proti opruzeninám, šampon a tělové mléko.

Některé děti mají pokožku velmi citlivou a i ta nejjemnější vůně jim může vadit, pro ně byla vytvořena řada Baby Dove Sensitive Moisture, která je zcela bez parfemace. Řada obsahuje mycí gel na tělo i vlásky, vlhčené ubrousky a tělové mléko.

  • Více informací o produktech najdete na webových stránkách dove.com/cz v sekci Baby Dove.

                         

 

 

Víte, že můžete vyzkoušet vzorek Baby Dove v našem balíčku Já a moje miminko. 

 

 

 

Clanky

Doporučené články

Láska mateřská

Láska mateřská

Úzký vztah mezi matkou a dítětem Než se dítě obejde ...

Snadná péče proti slunci

Snadná péče proti slunci

Znáte to? Voláte děti, aby se nakrémovali proti spálení na slunci ...

Vývoj motoriky

Vývoj motoriky

Velké etapy Pro dítě je každý pokrok, každá velká etapa jakýmsi milníkem ve vývoji ...

První potřeby vašeho miminka

První potřeby vašeho miminka

Představte si, že jste dítětem. Dosud jste žila devět měsíců pěkně v teploučku v bříšku své ...