Logo
hlava

BABYBIO – záruka kvality pro malé i velké

V dnešní záplavě všelijakých značek  různých kvalit je často velmi těžké vybrat jednu, která by obsáhla kvalitní výživu jak pro úplně nejmenší, tak pro větší děti.  Pokud Vám jde z toho hlava kolem a trápí Vás, že neděláte nic jiného, než čtete každou etiketu,  nepropadejte zoufalství, řešení existuje!

Francouzská značka BABYBIO je jednou z variant.

Produkty BABYBIO jsou k dostání pro malé ratolesti od narození do 3 let a od 3. do 12. roku věku dítěte pak navazuje značka Vitabio.

Vše navíc v bio kvalitě, bez přidaných cukrů, bez konzervačních látek, barviv a aromat. 

Pečlivý výběr

Všechny receptury jsou vyvíjeny ve spolupráci s pediatry, či dle doporučení dětských výživových odborníků.

 

Receptura je tak maximálně přizpůsobena nutričním potřebám dítěte.

 

Značka nabízí rozmanitou škálu produktů, od svačinek a mléčných i nemléčných příkrmů, přes kojenecká mléka, až ke kompletním meníčkům, a to jak masovým, tak bezmasým.

 

Ve všech recepturách byl palmový olej nahrazen bio slunečnicovým olejem.

 

Pro přípravu svých výrobků BABYBIO nepoužívá známé alergeny a snaží se poskytovat i recepty bez mléka, lepku a vajec, aby si mohlo každé děťátko bez problémů pochutnat na kvalitní stravě.

Pro výrobu kojeneckých mlék jsou použita kravská mléka z ekologického zemědělství výhradně z Francie. Neobsahují přidaný cukr, čímž si zachovávají svoji autentickou chuť.

Denní a večerní jídla obsahují esenciální mastné kyseliny, které přispívají k růstu vašeho dítěte.

 

Jedno složení

Velkou výhodou obzvláště pro české zákazníky je také to, že výrobky Babybio mají jedno stejné složení pro všechny trhy po celém světě. To je velký rozdíl oproti různým konkurenčním značkám, které vyrábí produkty s odlišným složením podle toho, kam daný produkt putuje – tedy jestli do východních či západních zemí. Česká republika se dle těchto výrobců řadí mezi trhy východní Evropy, což v praxi znamená, že pod stejnou značkou se skrývají různé produkty odlišné kvality. 

A vzhledem k tomu, že Babybio se snaží o co největší přívětivost vůči životnímu prostředí,  žádný z obalů neobsahuje již nechvalně známý bisfenol A, tudíž jsou všechny výrobky ekologické.

Více informací naleznete na webových stránkách www.bohemia-organics.cz nebo na Facebooku Babybio Bohemia.

Vaše komentáře

Přidejte se k diskuzi s ostatními maminkami.

Posílat komentáře můžou jen přihlášení uživatelé. Pokud nemáte přihlašovací údaje, tak se prosím registrujte.