Logo
hlava

Dopřejte miminkům komfort kosmonautů

 

Která z nás by si nepřála, aby se naše miminko cítilo jako v bavlnce? A to bez ohledu na to, jaké panuje počasí, zda chodíme pěšky nebo jezdíme převážně autem, zda trávíme většinu času ve městě nebo v přírodě. A určitě by se nejedné z nás ulevilo, kdybychom mohly tuto starost úplně pustit z hlavy a mít jistotu, že je dětem prostě krásně, a jen si užívat společné chvíle.

Představte si, že existuje materiál – termoregulační – který pracuje podle teploty těla. Když je horko, chladí. Když je zima, hřeje. Děti jsou stále v teple, ale přitom nehrozí jejich přehřátí. Navíc by třeba mohl regulovat vznik potu a tím i potniček a nepříjemného svědění, takže by byl vhodný také pro děti s citlivou pokožkou. Přestaňte si jen představovat a nechte tento materiál představit.  Ano, skutečně existuje. A ano, můžete do něho obléci své děti. Jmenuje se Outlast®. (https://www.littleangel.cz/outlast)

Tento skvělý a chytrý materiál vyvinuli vědci na přání NASA pro oblečení kosmonautů. A také se skutečně i do vesmíru podíval. V posledních letech se ale dostal také do jiných průmyslů, především textilního, a vy si můžete jeho komfort vyzkoušet na vlastní kůži.

S Outlast® materiálem pracuje ve svých kolekcích značka Little Angel® (www.littleangel.cz), jejímž výrobcem je česká firma DITA z Tábora. Jako jedna z mála v Evropě vlastní licenci na použití tohoto termoregulačního materiálu pro výrobu dětského oblečení a textilu a zaměstnává lidi se zdravotním handicapem.

U Little Angel® najdete funkční oblečení pro děti už od velikosti 50 a také vše do dětských postýlek a kočárků, které si můžete celý sladit v jednom designu. Šněrovací zavinovačka nebo zimní fusak panentovaného střihu dokonce obržely ocenění Grand Prix v České republice za funkčnost, design a inovativní přístup.

Díky materiálu Outlast® se už nemusíte starat o pohodlí vašeho děťátka. Oblečení vytvoří teplotní harmonii, zvyšuje pohodlí a celodenní komfort. Děti se v Outlast® materiálu budou cítit příjemně bez ohledu na to, jaké aktivitě se věnují nebo jaké roční období právě panuje.

 

Clanky

Doporučené články

Miminka a děti na slunci, jak je ochránit?

Miminka a děti na slunci, jak je ochránit?

V létě i na jaře chceme být s dětmi, co ...

Osvěžující spánek vašeho miminka

Osvěžující spánek vašeho miminka

Spánek je zdravý a podporuje správný vývoj vašeho miminka. Stejně tak je kvalitní spánek ...

Jak pohodlně a bezpečně nosit vaše dítě

Jak pohodlně a bezpečně nosit vaše dítě

Miminka zbožňují, když je jejich matka nosí, protože cítí její bezprostřední blízkost. V tomto ...

Příprava na příchod dítěte

Příprava na příchod dítěte

Co budete potřebovat? ...