Logo
hlava

Soutěžte o produkty Baby Dove pro své miminko

 

Řada produktů  Baby Dove Vám pomáhá poskytnout Vašemu dítěti jemnou péči, na každém kroku Vaší cesty. Ať už je to uklidňující tělové mléko po dětské koupeli nebo mycí gel na tělo i vlásky během ní, Baby Dove Vás přimkne k sobě a pomůže upevnit to speciální pouto, které máte jen vy dva.

O co dnes soutěžíme? 

Vyhrát můžete jeden ze tří balíčků, který obsahuje:

Řada Baby Dove Rich Moisture byla vyvinuta pro děti s normální až suchou pokožkou. Pomáhá dětské pokožce udržovat hydrataci tím, že jí poskytuje nezbytné vyživující látky. Výrobky řady Rich Moisture vás okouzlí vůní speciálně vyvinutou experty s ohledem na citlivou dětskou pokožku.

 

Baby Dove Tělové mléko Rich Moisture 200 ml

Zklidňuje pokožku již po prvním použití a poskytne jemné pokožce Vašeho děťátka šetrnou a vyživující péči, kterou vyžaduje.

 

 

Baby Dove Krém proti opruzeninám 45 g

Chrání jemnou pokožku Vašeho děťátka před zarudnutím a podrážděním.

 

Řada Baby Dove Sensitive Moisture je určena pro děti s citlivou pokožkou. Všechny produkty Sensitive Moisture jsou zcela bez parfemace

 

Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture 400 ml

Tento dětský mycí gel pro citlivou pokožku šetrně myje a zanechává pokožku vašeho drobečka nádherně hebkou, jemnou a hydratovanou.

 


Baby Dove Vlhčené ubrousky Sensitive Moisture 50 ks

Pečujte o citlivou pokožku vašeho děťátka s těmito hypoalergenními dětskými vlhčenými ubrousky, které jsou natolik jemné, že je lze použít i na pokožku těch nejmenších.

Všechny produkty z řady Baby Dove byly testovány ve spolupráci s dermatology a pediatry.

Vše o značce Baby Dove a tipy na péči o své dítko najdete na webových stránkách dove.com/cz v sekci Baby Dove.

Soutěž Baby Dove

Zúčastněte se naší soutěže o balíček kosmetiky Baby Dove, která trvá do 31.7.2018 12,00.

Vyhrávají 3  maminky, které nám správně odpoví na naší soutěžní otázku.

 

JAKÉ JSOU PODMÍNKY SOUTĚŽE?

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získá soutěžící, jehož odpověď bude správná a dorazí nám jako 50., 100. a 150. v pořadí Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz (dále jen „PROSAM“).
 

 

Jakým výrazem pojmenovala značka Baby Dove vlastní vůni vyvinutou speciálně pro jemnou dětskou pokožku?Hugs & Kisses
Love & Kids
Flower & Honey
Jméno
Příjmení
Ulice a č.p.
PSČ
Město
Telefon
Antispam:

Vaše komentáře

Přidejte se k diskuzi s ostatními maminkami.

Posílat komentáře můžou jen přihlášení uživatelé. Pokud nemáte přihlašovací údaje, tak se prosím registrujte.