Logo
hlava

Soutěžte s námi o produkt Balonix!

Balonix je přípravek na dětskou koliku (prdíky), který patří díky svému složení k nejšetrnějším a současně nejúčinnějším produktům na českém trhu. 

Řeší kojeneckou koliku a křeče v bříšku miminek způsobené větry

Balonix® med je indikován k symptomatické léčbě potíží způsobených hromaděním plynů v bříšku miminek. Zmírňuje svíravou bolest bříška, kojeneckou koliku a větry, kterými miminka trpí v důsledku hromadění zachyceného vzduchu. Simetikon, funkční složka Balonix® med, mechanicky působí na plyny v trávícím ústrojí. Rozruší povrch drobných bublinek plynu a umožní jejich spojení do větších bublin, které vaše dítě snadno vypustí jako větry. Simetikon není absorbován do těla, vychází z organismu nezměněn.

Je určen k podávání již od narození

Zdravotnický prostředek Balonix® med byl vyvinut tak, aby řešil kojeneckou koliku a větry již od narození. Potížím vašeho miminka, které jsou způsobeny hromaděním plynů v jeho bříšku, vám proto pomůže zamezit již od prvního momentu jejich výskytu.

Rychlý nástup účinku

Víme, že není nic důležitějšího, než zbavit vaše miminko jeho trápení co nejdříve. Balonix® med proto ve většině případů zabírá již v průběhu prvního dne podávání.

Miminkům příjemná chuť

Balonix® med miminkům chutná a jsou ochotna jej polykat. Součástí balení je také praktická odměrka, díky které podáte dítěti přesnou dávku prostředku snadno a rychle.

Vysoká kvalita

Balonix® med se svou kvalitou a účinností řadí mezi nejlepší produkty svého druhu na českém trhu. Jeho složení je mimořádně šetrné k organismu miminka při současném zachování vysoké účinnosti produktu. Balonix® med lze zakoupit v lékárnách nebo si jej můžete objednat v lékárenských e-shopech.

Více na http://www.prdiky-balonix.cz/

Soutěž o produkt Balonix

Odpovězte na naši soutěžní otázku. Vyhrává 25 maminek!

Nezapomínejte prosím, že zúčastnit se této naší soutěže může pouze registrovaný uživatel webu www.happybaby.cz, a to pouze jednou. Výhru získá soutěžící, jehož odpověď bude jako správná a odeslána jako 1,10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200, 210, 220, 230 a 240 v pořadí. V případě snahy zaslat více odpovědí do soutěže bude uživatel ze soutěže vyřazen. Soutěž trvá do 25.6.2018 do 12 hodin. Výherce, kteří obdrží produkt Balonix® med, budeme informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže, ztrácí, bohužel, nárok na výhru. 

Jakou příchuť má přípravek Balonix?jahodovou
pomerančovou
borůvkovou
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon(pro potřeby přepravní společnosti):
Antispam:

Vaše komentáře

Přidejte se k diskuzi s ostatními maminkami.

Posílat komentáře můžou jen přihlášení uživatelé. Pokud nemáte přihlašovací údaje, tak se prosím registrujte.