Logo
hlava

Speciální úklid pro děti a batolata

Protože na dětech nám záleží

Naše děti jsou to nejcennější co máme a proto nám velmi záleží na jejich zdraví a prostředí ve kterém vyrůstají. V dětském pokojíčku, ale i celé domácnosti tráví většinu svého času zvláště hned po narození. Dětský pokoj je také častým místem, kde děti přicházejí do styku s bakteriemi, viry či nečistotami, které mohou způsobovat jejich zdravotní problémy. 

Z nevhodného prostředí následně vznikají ekzémy či jiné zdravotní problémy kožního nebo respiračního charakteru, které vyžadují dlouhodobé ošetřování a způsobují dětem nepříjemné stavy. 

Způsob jak zamezit vzniku těmto nepříjemným situacím je předcházet jim. Nabízíme vám specializovanou službu s unikátní technologií UNICORN CLEANING, která Vám zaručí 100% čisté domácí prostředí pro vaše děti, které by jste běžnými úklidovými prostředky nedocílili. Díky této technologii připravíte pokojíček pro vaše miminko ještě před příchodem z porodnice nebo uklidíte pro vaše větší děti. Používáme netoxické, ekologické a pro děti určené prostředky ze Švédska a Japonska. 

Technologie UNICORN CLEANING neutralizuje veškeré škodliviny, které se mohou nacházet v dětském pokoji, pomáhá tak minimalizovat veškeré alergeny v okolí miminka. Za touto technologií stojí lékařský výzkum a osobní iniciativa maminek, které chtěly svým dětem ulevit od alergických reakcí či atopického ekzému a po vzoru péče o děti v zahraničí je nyní tato technologie konečně dostupná  i českým maminkám. 

Úklid dětského pokoje probíhá i za přítomnosti maminky, aby byla seznámena s postupem úklidu. Maminka se také naučí jak v péči o dětský pokoj pokračovat i po ošetření technologií UNICORN CLEANING

Domácnost navštíví 2 až 3 pracovnice, v závislosti od velikosti pokoje, se speciálními přístroji a speciálními čistícími prostředky, použijí speciální pomůcky a ošetří celý dětský pokoj včetně všech věcí, které se v pokoji nachází. Celý proces trvá minimálně hodinu. Maminka je vždy s celým postupem seznámena na konci úklidu. 

„Velmi nám záleží na čistém prostředí v okolí vašeho miminka a dítěte, jelikož víme jak těžké je řešit zdravotní problémy našich dětí,“ UNICORN CLEANING

 

 

Vaše komentáře

Přidejte se k diskuzi s ostatními maminkami.

Posílat komentáře můžou jen přihlášení uživatelé. Pokud nemáte přihlašovací údaje, tak se prosím registrujte.