Logo
hlava
Clanky

O Happy Baby

Vítejte na webu HappyBaby.cz!

Tento web je tvořen maminkami pro všechny maminky s láskou. Jsme v tom s vámi více jak 25 let! V České republice nás znají maminky již od roku 1993 pod jménem Family Service a produkty – Prenatal box a Klinik box. Nově jsme naše produkty přejmenovali a přicházíme i s novým kabátem u všech našich značek – Co vše nabízíme maminkám, se můžete podívat ZDE. Jsme jim průvodcem jak v době těhotenství, jakož i po narození děťátka. Dárky, informace, vzorky produktů a letáky vybíráme velmi pečlivě, abyste měli možnost vyzkoušet to nejvhodnější jak pro sebe, tak pro své děťátko.

Naše mezinárodní skupina, jejíž jsme členem, dnes aktivně působí v osmi zemích: Belgie - Česká Republika - Chorvatsko - Francie - Německo - Polsko - Rakousko - Slovenská republika.

Jsme rádi, že jste nás virtuálně navštívili.

Váš tým Happy Baby

S pozdravem Lucie Drsová, manažer portálu

PROSAM, s r.o.

Na Klaudiánce 1121/6a

147 00 Praha 4

Tel.: +420 241 771 596

prosam@prosam.cz

Prohlášení:

Jakýkoliv obsah na této stránce, včetně doporučení a dalších informací týkajících se zdraví, slouží pro základní zorientování se v problematice. Informace obsažené na této stránce nejsou diagnózami a nemůže být na jejich základě doporučována léčba. Pro potvrzení jakéhokoliv dotazu souvisejícího se zdravím Vašeho děťátka nebo Vašim zdravím se prosím obracejte výhradně na svého lékaře.

S poskytnutými osobními údaji je nakládáno v souladu naším etickým kodexem a s obecně závaznými právními předpisy platnými v ČR, a to zejména zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Kontakty jsou poskytovány pouze našim obchodním partnerům, kteří mají zajímavou nabídku týkající rodiny a maminek. Smluvně se zavazují, že nebudou kontaktovat maminky do 1 měsíce od příchodu z porodnice (ať už telefonicky či osobně) a technicky ani tyto kontakty nikomu neposkytujeme.

Zásadně se naše společnost distancuje od toho, že by v souvislosti s poskytováním osobních údajů z naší maminkovské databáze maminky již v porodnicích anebo po příchodu domů obtěžovali prodejci a agenti různých firem, a to buď osobně, nebo po telefonu. Seznam obchodních parterů, kterým data poskytujeme, pravidelně aktualizujeme v níže uvedeném seznamu.

V případě, že vás, maminky, naším jménem (Prosam, Klinik box, Family Service, Happy Baby) kontaktuje jakákoliv společnost či její zástupce, který není uveden v tomto seznamu, prosíme o zaslání údajů (společnost, jméno kontaktující osoby, telefon) na náš e-mail prosam@prosam.cz či oznámení telefonicky na 241 771 596, abychom tyto záležitosti, které poškozují jméno naší společnosti, mohli řešit právní cestou. Předem děkujeme.

Název společnosti Produkt Region

Allianz pojišťovna a.s. dětské pojištění Pastelka Praha, Plzeňský, Jihočeský, Středočeský

MetLife pojišťovna a.s. pojištění pro děti celá ČR

Broker Consulting a.s. poradenství Karlovarský, Praha, Středočeský, Olomoucký

Plzeňský, Liberecký, Moravskoslezský, Zlínský

Cord Blood Center, s.r.o. pupečníková krev celá ČR

Cortex, spol. s r.o. celá ČR

Českomoravská stavební spoř., a.s. spoření Středočeský, Přelouč, Heřmanův Městec

Česká pojišťovna, a.s. Praha, Jihočeský, Středočeský

ČSOB Pojišťovna, a.s. Dětské konto Slůně Středočeský, Královehradecký, Pardubický

Vysočina

FinAZ, s.r.o. Praha, Středočeský

Fineum s.r.o. Praha, Jihočeský, Středočeský

Praxis-Media nakladatelství, s.r.o. publikace Jak pečovat o děťátko celá ČR

TNS Aisa s.r.o. průzkumy celá ČR

Formica Group s.r.o. celá ČR

JKR poštovní zásilka - ponožky Liberecký, Královehradecký

Procter & Gamble poštovní zásilka - plenka a brožura celá ČR

Mladá fronta jeden výtisk časopisu Maminka celá ČR