Logo
hlava
Registrace_boxySoutěž o kosmetiku Onclé Soutez plenky Registrace_knizky

Registrujte se a získejte výhody členství v našem klubu. Rádi Vás v něm přivítáme. Podmínky poskytování služeb plynoucí z Vašeho členství naleznete zde. Registrací v klubu Happy Baby souhlasíte s těmito podmínkami.

Pro to, abyste se stala členem Happy Baby klubu, potřebujeme znát Vaše jméno, příjmení a e-mailovou adresu. Bez těchto údajů není bohužel možné zřídit Vám členský přístup do webové sekce určené pro členy Happy Baby klubu.

Pokud chcete dostávat adresné informace o nových výrobcích pro matky a děti na trhu, vzorky produktů či být zařazeni do testování produktů, budeme kromě Vašeho jména, příjmení a e-mailové adresy potřebovat také další údaje. Všechny Vámi vyplněné údaje, včetně jména, příjmení a e-mailové adresy zadané při registraci do klubu Happy Baby, budou v případě Vašeho souhlasu použity pro níže uvedené účely (dle Vaší volby).

Nemusíte mít obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme a nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů), zpracovávat je budeme vždy jen v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, nejprve si podmínky zpracování Vašich osobních údajů přečtěte. Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz (dále jen „PROSAM“).

Registrace

Poskytnutím některého z níže uvedených souhlasů prohlašujete rovněž, že jste se seznámila s podmínkami zpracování osobních údajů.

Tento souhlas není povinný, je udělován dobrovolně, a může být kdykoliv vůči PROSAM pro některé či všechny účely, odvolán, a to písemně na adrese jejího sídla, prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.happybaby.cz či e-mailem na adrese: info@happybaby.cz

Antispam: